جراحی

جراحی زیبایی ابرو

افتادگی ابرو ناشی از عوامل مختلف است و روی زیبایی ابرو و چشم تاثیر عمده دارد. زیبایی ابروها برای مردان و زنان متفاوت است. بعلت بالا رفتن سن و شل شدن بافتهای نگهدارنده پوست درنواحی ابرو پیشانی و بخش فوقانی صورت پوست قوام خود راازدست داده و افتادگی پوست دراین نواحی مشاهده می شود. افتادگی ابرو باعث آویزان شدن پوست درپلکها می شود که منجر به تظاهر همزمان افتادگی پلک و پف پلک میشود.

رزرو وقت مطبعلایم افتادگی ابرو

بعلت افتادگی و سنگینی ابرو و پیشانی بر روی پلکها فرد باعضلات پیشانی سعی در بالا کشیدن ابرو میکند تاسنگینی روی چشمها راکاهش دهد. این امر باعث چین و چروکهای عمیق درناحیه پیشانی میشود که نیاز به تزریق بوتاکس دارد. كاهش ميدان بينايي فوقاني از علائم ديگر است.

جراحی زیبایی ابرو (لیفت ابرو)

درمان قطعی عمل جراحی لیفت ابرو ( لیفت آندوسکوپی ابرو) با یا بدون عمل بلفاروپلاستی(جراحي پف پلک) و یا جراحي افتادگی پلک می باشد. لیفت ابرو بدون جراحی قابل انجام است. مثلا لیفت ابرو با نخ , لیفت ابرو با لیزر و لیفت ابرو با بوتاکس را میتوان انجام داد. کشیدن ابرو با این روشها تا 3-4 ماه دوام دارد. در لیفت ابرو با نخ هزینه  و عوارض لیفت ابرو با نخ سبب شده است که بسیاری از جراحان پلاستیک و بخصوص جراحان زیبایی چشم این روش را انجام ندهند.

پروفسور کشکولی نیز روش لیفت ابرو با نخ را تایید نمی نمایند و از نظر ایشان روش ارجح در لیفت ابرو دایمی لیفت ابرو با آندوسکوپ است. در روشهای موقت لیفت ابرو بهتر است از تزریق بوتاکس و فیلر استفاده شود. کاشت ابرو در موارد خاصی پیشنهاد میشود. گاهی در حین عمل جراحی بلفاروپلاستی (جراحی پف پلک ) میتوان با بخیه سبب پیشگیری از افتادگی بیشتر ابرو انجام داد.

لیفت ابرو
دنبال کنید

بیمارستان حضرت رسول اکرم

تهران، خیابان ستارخان،خیابان نیایش،بیمارستان حضرت رسول اکرم،بخش چشم
تلفن: 64351 021آدرس مطب

خیابان ملاصدرا،خیابان شیخ بهایی جنوبی،روبروی هتل تاج محل ساختمان شماره 49 شیخ بهایی، پ49 واحد 10
تلفن : 88065620کلیه حقوق این سایت متعلق به پروفسور محسن بهمنی کشکولی می باشد.