جراح پلک تهران

جراح-پلک-تهران.jpg

جراح پلک تهران

جراح پلک تهران : چشم ها از منظر زیبایی شناسی ، به عنوان یکی از مهم ترین اعضای صورت به شمار می روند که علاوه بر زیبایی ؛ انعکاس دهنده سن ، حالات روحی و هیجانی نیز می باشند.

اما متاسفانه این بخش از صورت و به تبع آن پلک ها به دلیل پوست ظریف و نازکی که دارند ؛ پیش از دیگر اعضای بدن ، مستعد ابتلا به علائم و نشانه های پیری بوده و افزایش سن را بیش از هر عضو دیگری منعکس کرده و بازتاب می دهند.

البته ناگفته نماند که بروز نشانه های پیری در پلک ها ، تنها ناشی از افرایش سن نبوده و در برخی افراد جنبه ژنتیکی و وراثتی دارد. به طوری که در برخی افراد در سنین پایین ، شاهد پف آلودگی یا افتادگی پلک ها هستیم.

به طور کلی افرادی که با خطوط و چین و چروک در نواحی اطراف چشم یا مواردی ؛ اعم از پف زیر چشم و افتادگی پلک بالا مواجه هستند و به دنبال این مسائل ، سن آن ها بیشتر از آن چه که هست به نظر می رسد و غالبا چهره آن ها حالتی خسته دارد ؛ همواره مترصد یافتن راهی جهت رفع این حالات از پلک های خود می باشند.

امروزه جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، دستیابی به این مهم را تحقق بخشیده و این دسته از افراد می توانند با انجام این جراحی و حذف پوست اضافی و چربی های مازاد موجود در پلک های خود به پلک هایی جوان و در نتیجه چهره ای جوان تر دست یابند.

جراح پلک تهران

اهمیت انتخاب جراح پلک

به جرأت می توان گفت بعد از جراحی بینی ، جراحی پلک یکی از پرطرفدارترین و شایع ترین اعمال زیبایی در راستای جوانسازی چهره است که دستاورد آن چشم هایی جذاب تر و شاداب تر می باشد.

لازم به ذکر است میزان برداشت پوست اضافی از پلک ها ، مقوله ای بسیار حائز اهمیت می باشد ؛ زیرا در صورت حذف بیش از حد پوست از پشت و اطراف پلک ها ، امکان بروز اختلال در بسته شدن طبیعی پلک ها و عوارضی از این قبیل وجود خواهد داشت.

لذا افراد باید در انتخاب جراح پلک ، نهایت دقت خود را بکار گرفته و نسبت به این مسئله مهم ، بی توجه نباشند ؛ چرا که قاعدتا انتخاب بهترین جراح پلک به میزان قابل توجهی از احتمال بروز عوارض ناشی از این عمل جراحی کاسته و امکان حصول نتایج بهینه از عمل را محقق می نماید.

پروفسور کشکولی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و بهترین جراح پلک تهران ، از حاذق ترین پزشکان این حوزه به شمار می روند.

ایشان با تکیه بر تجریبات موفقیت آمیز فراوانی که در طول سال های طبابت خویش اخذ نموده اند ، امکان دستیابی به بهترین و ایده آل ترین نتایج از انجام عمل جراحی پلک و کلیه جراحی های زیبایی و ترمیمی پلک و چشم را میسر می سازند.


یک دیدگاه

Avatar
  • سلام , مهمان

دنبال کنید

بیمارستان حضرت رسول اکرم

تهران، خیابان ستارخان،خیابان نیایش،بیمارستان حضرت رسول اکرم،بخش چشم
تلفن: 64351 021آدرس مطب

خیابان ملاصدرا،خیابان شیخ بهایی جنوبی،روبروی هتل تاج محل ساختمان شماره 49 شیخ بهایی، پ49 واحد 10
تلفن : 88065620کلیه حقوق این سایت متعلق به پروفسور محسن بهمنی کشکولی می باشد.

Translate »